Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Ljungby

Följ

FBC Ljungby

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Ljungby
Välj lag

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 15:40

      Träning F07/08


      17:15
    • 16:00

      Träning F09/10


      17:00
    • 16:15

      Träning P10/11


      18:00
    • 17:15

      Träning P14


      18:15
    • 19:30

      Inspring Herrmatch. P12/13


      21:00
    • 20:00

      Öjaby Sport IBK B (hemma) Herr A-lag


      22:00
    • 20:00

      Nybro IBK (borta) Dam A-lag


      22:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Gransholms IF P12-13 (hemma) P14


      11:00
    • 11:00

      Värnamo IK F12-13 (borta) F11/12


      13:00
    • 11:00

      Hovshaga AIF P13/2 (borta) P14


      13:00
    • 11:00

      Väckelsångs IK P10-11 (borta) P10/11


      13:00
    • 12:00

      Vetlanda IBF F13/1 (hemma) F13/14


      14:00
    • 12:00

      Olofströms IBK F12 (hemma) F11/12


      14:00
    • 13:45

      Poolspel i Växjö F15/16


      18:00
    • 14:00

      Månsarps IBK F12-13/2 (borta) F13/14


      16:00
    • 14:00

      Hovshaga AIF F09-10 (borta) F09/10


      16:00
    • 15:00

      Ryds SK P08-09 (borta) P08/09


      17:00
    • 16:00

      Bankeryds Skid o MK HU (hemma) Herr A-lag


      18:00
  • 3Sön
    • 09:30

      Ingelstad IBK F12-13/2 (borta) F13/14


      11:30
    • 09:30

      Värnamo IK P10/2 (hemma) P10/11


      11:30
    • 10:00

      Ryds SK P13 (borta) P14


      12:00
    • 10:30

      Carlshamns IBK F13 (hemma) F13/14


      12:30
    • 10:45

      Gransholms IF P14 (borta) P14


      12:45
    • 11:30

      Väckelsångs IK P07-09 (hemma) P08/09


      13:30
    • 11:30

      Carlshamns IBK P14/2 (hemma) P14


      13:30
    • 16:30

      Sandbäckshults IBK F08-09 (hemma) F07/08


      18:30
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning P14


      17:45
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:30

      Träning F09/10


      21:00
    • 19:40

      Träning F07/08


      21:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:15

      Träning P10/11


      18:00
    • 17:15

      Träning P14


      18:15
    • 17:50

      Teambuilding med tvist… F09/10


      21:30
    • 19:00

      Serie final damlaget F13/14


      21:00
    • 19:30

      Olofströms IBK B (hemma) Dam A-lag


      21:30
    • 19:30

      SERIEFINAL DAM = ROSA VÄGGEN F11/12


      21:30
  • 9Lör
    • 09:30

      Ingelstad IBK F09-10/1 (hemma) F09/10


      11:30
    • 09:30

      Alvesta IBK P10 (borta) P10/11


      11:30
    • 09:45

      Matcher P12/13


      14:15
    • 11:15

      Ingelstad IBK P08-09 (borta) P08/09


      13:15
    • 14:00

      Westbo IBK (borta) Herr A-lag


      16:00
    • 14:00

      Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 (borta) P10/11


      16:00
    • 16:30

      Växjö IBK Utveckling F08-09/1 (borta) F07/08


      18:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Älmhults IBK F12-13 (hemma) F13/14


      11:00
    • 11:00

      Gransholms IF P12-13 (borta) P14


      13:00
    • 12:00

      Gransholms IF F13 (borta) F13/14


      13:00
    • 12:00

      Gantesbo IBK P12-13 (hemma) P14


      14:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning P14


      17:45
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:30

      Träning F09/10


      21:00
    • 19:40

      Träning F07/08


      21:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 15:40

      Träning F07/08


      17:15
    • 16:05

      Träning P10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:15

      Träning P14


      18:15
  • 16Lör
    • 09:30

      Älmhults IBK P10-11 (hemma) P10/11


      11:30
    • 10:00

      Växjö IBK Utveckling P14/3 Vit (hemma) P14


      12:00
    • 11:00

      Rottne IF P14 (borta) P14


      13:00
    • 12:00

      Gransholms IF P13 (hemma) P14


      14:00
    • 12:30

      CL98IC F08 (hemma) F07/08


      14:30
    • 13:00

      Älmhults IBK F16 (borta) F15/16


      15:00
    • 13:00

      Moheda IBK P15/1 (borta) P15


      15:00
    • 13:50

      Ingelstad IBK P15 (hemma) P15


      15:50
    • 14:00

      Olofströms IBK F12 (hemma) F11/12


      16:00
    • 14:00

      Gransholms IF F16 (borta) F15/16


      16:00
    • 14:40

      Väckelsångs IK P15 (borta) P15


      16:40
    • 15:00

      Olofströms IBK F15-16/1 (hemma) F15/16


      17:00
    • 16:00

      Värnamo IK F12-13 (borta) F11/12


      18:00
    • 16:00

      Älmhults IBK HU (hemma) Herr A-lag


      18:00
  • 17Sön
    • 09:30

      Öjaby Sport IBK P09-10/2 (hemma) P10/11


      11:30
    • 10:30

      CL98IC P10/1 (borta) P08/09


      12:30
    • 10:30

      Träning P16/17


      12:30
    • 11:00

      Rottne IF F15 (hemma) F15/16


      14:00
    • 11:30

      Carlshamns IBK P08-09 (hemma) P08/09


      13:30
    • 12:00

      Olofströms IBK F15-16/2 (borta) F15/16


      14:00
    • 13:00

      Gransholms IF F15 (hemma) F15/16


      15:00
    • 15:15

      Uppvisningsmatch FBC United


      18:00
    • 16:00

      Gransholms IF B (hemma) Herr A-lag


      18:00
    • 16:00

      Kiosk herrlaget P14


      18:00
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning P14


      17:45
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:20
    • 18:15

      FBC Kalmarsund Ungdom F09/2 (borta) F09/10


      20:15
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:40

      Träning F07/08


      21:00
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning F 17


      18:00
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 19:00

      Träning P08/09


      21:00
    • 19:30

      IBF Tranås (borta) Dam A-lag


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Fair Play Cup Jönköping F07/08


      00:00
    • 17:00

      Fair Play P08/09


      00:00
    • 17:15

      Träning P14


      18:15
    • 18:50

      Karlstad IBF U (hemma) F07/08


      20:50
    • 19:40

      FBC Lerum U Röd (borta) P08/09


      21:40
    • 20:30

      FBC Partille (hemma) P08/09


      22:30
  • 23Lör
    • Heldag

      Fair Play Cup Jönköping F07/08

    • Heldag

      Fair Play P08/09

    • 08:30

      Göteborgsresa, Pixbo F11/12


      19:00
    • 08:50

      Fröjereds IBF (hemma) P08/09


      10:50
    • 10:30

      Månsarps IBK Vit (borta) F07/08


      12:30
    • 10:30

      Fagerhult Habo IBK U (borta) P08/09


      12:30
    • 13:50

      Husqvarna IK (hemma) P08/09


      15:50
    • 17:10

      Lindås IBK (hemma) F07/08


      19:10
    • 18:00

      Aneby SK (borta) P08/09


      20:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 16:45

      Träning P14


      17:45
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:30

      Träning F09/10


      21:00
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning F 17


      18:00
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 18:45

      Träning P12/13


      20:00
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 23:00

      Intressekoll 24/25 P16/17


      00:00